Pazar, Temmuz 02, 2006

Göttingen de Dünya kupasi ..

Dünya kupasi burda da coskuyla sürüyor tabiiki,
Cuma günü topluca Almanya-Arjantin macini izleyip kendimizi Göttingen in meydanina attik, birkac görüntüyü buraya da aktarim dedim :)
Bu arada ben Arjantin taraftariydim, hatta cok üzüldüm Almanya kazaninca, Penaltilari nefesimi tutarak izledim, ama ne yazikki kaybetti Arjantin :(
Bu resmi mac i izledigimiz kafenin önünde cektim, soldan sagya, Ilknur, Cihan, Engin, Nejat, Muhittin. Nejat da Arjantin taraftariydi, her Penalti da biz Arjantin icin tezahürat ta bulunduk ve Almanlar tarafindan garipce bir sekilde izlendik :)Bu Göttingen in Carsi daki büyük meydan i, uzakta görüldügü gibi bir kisim taraftarlar Gänseliesl in üstüne cikip coskularini orda belli etmeye calistigi, hatta bira ficilarini yanlarin da yukari cikarip birayi ficidan ictiler! Ve bu aslinda Almanlar icin pekte alisilmadik bir durum degil, eglence denince genelde icip icip bagiriyorlar, eglence anlayislari bu yani, yanlislim varsa düzelte bilirsiniz ama ben bunun disinda bisey görmedim bu güne kadar, ve kendim de halis mulis bir Almanciyim, yani olayin icindeyim ne yazikki.

ve iste son resim Gänseliesl yakindan .. bir ara sallandi üst kisim ... :) 20 kisi falan ciktilar bir süre sonra, Gänseliesl in basi insan yumagi halindeydi ..

Almanya Dünya Sampiyonu olursa Gänseliesl in hali nicedir siz düsünün .. Tecavüze ugruyor skulptür resmen :)

2 yorum:

Adsız dedi ki...

This is very interesting site... »

Adsız dedi ki...

That's a great story. Waiting for more. »