Pazartesi, Temmuz 23, 2012

Hayat bazen böyle cicek böcek oluveriyoya

evet mutlu olma manasinda .. herseyin güzel olmasi manasinda .. sanki birisi bir kalem almis ve hayatiniza cicekler böcekler cizmis, en güzelinden hemde .. 

Sevgili tanidik tanimadik arkadaslarim, her kiminiz benim icin dua ettiyse, kalbi cok temizmis, cünkü diledigim ve istedigim sey aynen diledigim sekilde geldi beni buldu :-)

Allah dilediginiz ne varsa size yasatsin ve mutlulugunuzu daim etsin .. benim su anda oldugum gibi :) aslinda cok bi isyankar bir insanim, sonra cok bi aykiri bir insanim, ama sakinlestikten sonra görüyorum ki, bu günün kaybi yarinin kazanci oluvermis .. iste o zaman icimi bir huzur kapliyor .. asla hic birsey bosa yapilmis degil, hic birsey bosa yasanmis degil .. hak her zaman yerini buluyor cok sükür .. 

Bu yil o kadar güzel bir yil oldu ki, anlatmaya tarif etmeye kelimeler yetmez! tek ama tek üzücü yani, Güneslerimin zamanin dolmasi ve onlarin 31 Temmuz da yurda dönüyor olmalari .. biriken ve buraya yüklemek istedigim yiginla foto var, hele hele Günesimden yüzlerce var .. siz düsünün artik nasil zorluk cektigimi secim yapma konusunda :) 

önümüzde ki günler biraz ferahlayayim, buraya teker teker yükleyecegim bir kac tanesini :) Tasinma telasi vs. derken hic birseye vakit bulamadim ...

öperim gözlerinizden emi ..

bu arada Ramazan geldi catti :) niyetli olan herkesin orucu kabul ve allah'in rizasi üzerinde olsun insallah!